نمایش دادن همه 13 نتیجه

نمایش 9 24 36

لباس کار مدل ایران خودرویی رنگ طوسی

110,000 تومان

لباس کار مدل بادبان کد P1081

88,000 تومان

لباس کار مدل ORGTO

154,000 تومان 112,000 تومان

لباس کار مدل IRNQ

126,500 تومان

لباس کار مدل IGD1

147,400 تومان

لباس کار دوبنده سبلان مدل سیلوری طوسی قرمز

77,000 تومان

لباس کار یکسره طرح کانادایی سبلان مشکی

147,400 تومان

لباس کار دوبنده سبلان مدل پرشین مشکی قرمز

92,400 تومان

لباس کار بوفالو طوسی

287,100 تومان

لباس کار بوفالو (مهندسی)

214,500 تومان 178,000 تومان

لباس کار بوفالو (پیمانکاری)

184,800 تومان 145,000 تومان

لباس کار یکسره بوفالو

کمربند محافظتی

خرید اینترنتی لباس کار یکسره

لباس کار به لباسی گفته می شود که با توجه به سلیقه، نوع فعالیت شغلی و شرایط آب و هوایی می توان انتخاب نمود. جدا از ضرورت هایی که در پوشیدن لباس کار مناسب در محیط کار وجود دارد که یکی از دلایل مهمی که می توان به آن اشاره نمود، حفظ جان افراد و یا کاهش آسیب دیدگی از خطرات احتمالی در حین فعالیت می باشد.
البته یکی دیگر از کارایی لباس کار، جهت متحدالشکل نیروی کار ، شناسایی آنان از سایر افراد متفرقه ، ایجاد نظم و آراستگی افراد می باشد. از جمله لباس های مورد استفاده : لباس کار پزشکی، لباس کار مهندسی لباس کار مکانیکی، لباس کار خلبانی و … می باشد.
باید به این نکته توجه داشته باشید که هر لباس کار تولید شده دارای نکات فنی مهمی می باشد و توجه به آن، انتخاب را برای هر کارفرمایی آسان می کند. یک لباس کار خوب باید در ابتدا از پارچه با کیفیت و با حداقل پلی استر تولید شده باشد که با لمس پارچه و براقی آن میتوان از آن مطلع شد.
همچنین تثبت رنگ و عدم آبروی پارچه نیز باید مورد بررسی قرار گیرد. ( مقدار کمی پلی استر در الیاف یک لباس کار به استجکام ، عدم آبرفت و چروکی نشدن آن کمک می کند.) شما میتوانید به راحتی با مراجعه به بخش فروشگاه لوازم ایمنی محصول مور نظر خود را پیدا کرده و آنرا سفارش دهید.

لباس کار مدل یکسره

خرید لباس کار یکسره با کیفیت بهترین گزینه برای تمام تکنسین ها و افرادی است که نیاز به حمل تجهیزات اضافه با خود دارند. این مدل از لباس ها به خوبی تمام نقاط بدن شما را پوشش داده و مانع از ایجاد آلودگی بر روی آن می شود. از مدل های یکسره عمدتا جوشکاران استفاده می کنند.
لباس کار یکسره میتواند شامل : لباس کار یکسره خلبانی ، برقکاری ، جوشکاری ، ماهیگیری ، لباس کار یکسره مهندسی ، کارگری ، و… باشد.

فروشگاه لباس کار یکسره

فروشگاه لوازم ایمنی در تلاش است تا برای شما محصولاتی با کیفیت و با ضمانت را تهیه نماید تا شما بتوانید با اطمینان خرید خود را انجام دهید. شما با مراجعه به دسته بندی لباس کار یکسره میتوانید انواع و اقسام کالاها را مشاهده کرده و خریداری نمایید.
لازم است این را بدانید که ما ضمانت اصالت و کیفیت تمامی محصولات خود را به شما می دهیم و فقط مختص به لباس کار نیست. و همین امر باعث شده تا ما بتوانیم اعتماد مشتریان زیادی را جلب نماییم و آنها را به مشتریان دائمی خود تبدیل نماییم.

خرید لباس کار یکسره خارجی

زمانی که شما یک لباس کار با نشان و لوگو شرکتتان بپوشید باعث میشود شما از سایر کارمندان شرکتهای مختلف متمایز شوید. البته این به نوعی تبلیغ برای شرکتتان هم محسوب میشود، زیرا اگر لوگوی شرکت شما برروی لباستان چاپ شده باشد و لباستان ظاهر جذابی داشته باشد بقیه به سمت آن جذب شده و در مورد محل کارتان کنجکاو میشوند.

شما میتوانید لباس کارهای ایرانی و یا خارجی را از فروشگاه لوازم ایمنی به راحتی تهیه نمایید. و همچنین از طریق فروشگاه هایی که ما در مقاله خرید لباس کار یکسره با کیفیت معرفی نموده ایم لوگو و نشان شرکت خود را بر روی لباستان چاپ نمایید.
از نظر جنس لباس ها، هم لباس های ایرانی دارای جنس خوبی می باشند و هم هزینه اشان کمتر از لباس کارهای خارجی است. زیرا لباس های خارجی براساس قیمت روز دلار امکان افزایش قیمت دارند.

لباس کار خارجی اصل
پیدا نمودن یک لباس کار خارجی اصل و با کیفیت کار دشواری می باشد زیرا ممکن است این مدل لباسهارا با نام اصل به شما بدهند اما از آن کیفیت برخوردار نیست.
ما در فروشگاه لوازم ایمنی سعی نموده ایم تا لباس کار های خارجی را برای شما عزیزان تهیه نماییم تا دیگر دچار سردرگمی نشوید و بتوانید به راحتی به خرید خود بپردازید. اگر هم در هنگام خرید این محصولات برایتان سوالی پیش آمد میتوانید با همکاران ما در تماس باشید تا آنها بتوانند بهترین راهنمایی را به شما بدهند.