نمایش 1–9 از 27 نتیجه

نمایش 9 24 36

دانلود  کاتالوگ محصولات کفش ایمنی

خرید کفش ایمنی مهندسی

کفش ایمی یا کفش کار یکی دیگر از تجهیزات و لوازم ایمنی محسوب می شود؛ که در محیط های کاری مورد استفاده قرار می گیرند و وظیفه آنها محافظت پا در اثر برخورد است.

کفش های ایمنی مهجز به زرهه فولادی یا کامپوزیت در جلو کفش هستند که مقاومتی بالاتر از 200 ژول دارند که از آسیب رسیدن و قطع احتمالی انگشتان در هنگام کار جلوگیری می کند.خرید کفش ایمنی مهندسی یکی از الزامات و ضروریات برای رعایت ایمنی کار محسوب می شود.

چرا باید از کفش ایمنی استفاده کرد؟

در محیط های کاری پر خطر استفاده از تجهیرات ایمنی و محافظتی حتما باید استفاده شود. چون در اینگونه محیط ها امکان افتادن اشیاء سنگین و خطرناک عادی و معمول است.

از دیگر وظایف این کفش جلوگیری از سر خوردن و لغزش پا می باشد. همچنین این نوع کفش در مقابل جریان الکتریکی مقاوم است و از پا در برابر خستگی و سوختگی پا محافظت می کند.

خرید کفش ایمنی کار

خرید کفش ایمنی با کیفیت

انواع کفش ایمنی یا کار | فروشگاه لوازم ایمنی

کفش های مخصوص محیط کار با توجه به سختی و مقاومتی که لازم است تقسیم بندی می شود به عنوان مثال در کارخانجات روغن سازی استفاده از کفش های ایمنی با کفی مناسب برای جلوگیری از لغزش مد نظر خواهد بود در کنار ویژگی های دیگر این نوع کفش.

در ادامه به معرفی انواع کفش ایمنی (کار) که می توانید از آنها استفاده کنید می پردازیم:

  • کفش ایمنی کفه فلزی در برابر سوراخ شدن مقاوم است.
  • کفش ایمنی پنجه فولادی، از پنجهٔ پا در برابر فشار و ضربه مواظبت می‌کند.
  • کفش ایمنی پلاستیکی از صدمات شیمیایی جلوگیری می‌کند.
  • کفش ایمنی از جنس بوتیل از پا در مقابل مواد خورنده مواظبت می‌کند.
  • کفش ایمنی با کفی مخصوص، از پنجه، قوزک و تمام قسمت‌های پا در موقع دویدن محافظت می‌کند.
  • کفش ایمنی از جنس پلاستیک سخت که در مقابل جریان برق عایق است.

ویدیو نحوه تست کفش ایمنی

عوارض استفاده از کفش های نامناسب

همانطور که می دانید و خیلی از متخصصین تایید می کنند آن است که پا قلب دوم بدن محسوب می شود. به همین خاطر موارد بهداشتی و اِرگونومی بسیار حائز اهمیت و مهم است.

استفاده از نامناسب و نا ایمن فقط شامل عوارض و خطرات فیزیکی ظاهری نیست. بلکه گرفتاری‌های مزمن ستون فقرات، چشم درد و سردردهای مزمن نیز از عوارض استفاده از کفش نا ایمن و غیر ارگونومیک باشد.

به لحاظ بهداشتی نیز در صورت استفاده از کفش‌های با آستری غیر بهداشتی باعث به وجود آمدن میخچه و ایجاد باکتری و قارچ و و بوی نا مطبوع پا می‌شود. همینطور در نهایت شکل ظاهری و زیبایی کفش های ایمنی باید مورد توجه قرار یگیرد.