مقالات

کفش ایمنی زنانه

کفش ایمنی زنانه

کفش ایمنی زنانه یکی از تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی است که توسط بانوان استفاده می شود. ممکن است ظاهر این کفش ها، با کفش های ایمنی که توسط آقایان مورد استفاده قرار می گیرد کمی متفاوت باشد. برای مثال ممکن است این کفش ها مشابه کفش های ورزشی یا کتانی باشند.

کاربرد و مزایای کفش ایمنی زنانه

این روزها بانوان عزیز نیز در تمام مشاغل موفق عمل کرده اند و تعداد زیادی از خانم ها در محیط هایی کار می کنند که ممکن است با خطرهای متفاوتی رو به رو شوند.

برخی از این شغل ها شامل مرمت آثار باستانی، مهندسین ناظر، آزمایشگاهها، کارگاههای تولیدی و … می شوند.

کفش های ایمنی زنانه دارای جنس های مرغوبی هستند و پاها در این کفش ها کاملا راحت بوده و بوی بد نمی گیرند به دلیل اینکه هوا در این کفش ها مدام در گردش است.

این کفش ها بهترین محافظ برای پاهای بانوان در محیط های کاری پر خطر هستند و به دلیل وزن سبکی که دارند خانم ها به راحتی می توانند از آن ها استفاده کنند.

وزن کفش ایمنی زنانه

وزن این محصولات می تواند نسبت به مدلی که دارند متفاوت باشد. عموما کفش هایی که نسبت به مواد شیمیایی و خورنده و شوک های الکتریکی مقاوم هستند وزن سنگین تری نسبت به بقیه کفش ها دارند اما به طور معمول می توان گفت وزن یک جفت کفش ایمنی زنانه بین 2/5 تا 3 کیلوگرم متفاوت است. در مدل هایی که حالت نیم بوت دارند ممکن است این وزن به 3/5 یا 4 کیلوگرم نیز برسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *