مقالات

لباس کار زمستانی

اشخاصی که فصل زمستان در فضای باز کار می کنند برای حفظ ایمنی خود نیاز به لباس کار زمستانی دارند. این لباسها جزء تجهیزات حفاظت فردی بسیار ضروری در فصول سرد سال هستند به همین دلیل تولید کننده های زیادی اقدام به تولید این لباسها کرده و توانسته اند نیاز همه مشاغل در زمینه لباس کار زمستانه را تامین کنند. این لباس های کار دارای رنگ ها و طرح های مختلفی هستند و می توانند تمام سلیقه ها را راضی کنند.

انواع لباس کار زمستانی 

کاپشن مهندسی 

نام دیگر این لباس کار، کاپشن تک مهندسی است که به شکل کاپشن تک تولید می گردد و دارای دو نوع مخمل و استری لایکو است و رویه آن از جنس کتان می باشد.

کاپشن کارگری 

این مدل به صورت کاپشن و شلوار بوده و نام دیگر آن اسپیلت شلوار است و دارای دو مدل اسپیلت شلوار خزدار و اسپیلت شلوار نمدی است.

بادگیر شلوار 

این لباسها عموما از جنس پارچه شمعی بوده و دارای خاصیت ضد آب هستند. این پارچه شمعی از نوع پشت لاستیک است.

بادگیر مردانه 

نوعی لباس کار مخصوص آقایان است که در مکانهایی با میزان بارش زیاد مثل مناطق شمالی بسیار کاربردی هستند. جنس پارچه این بادگیرها نیز از نوع شمعی بوده و ضد آب هستند.

مزایای استفاده از لباس کار زمستانی 

حفظ دمای داخلی بدن

ضد آب بودن 

راحت بودن در حین کار 

بادگیر بودن

تنوع مدل 

محافظت از بدن در برابر سرما و باد 

خرید لباس کار زمستانی 

اگر قصد خرید لباس کار زمستانی را دارید باید در این مورد دقت لازم را به خرج دهید و لباسهایی را انتخاب کنید که از شما در برابر عواملی مانند سرما و بارش برف و باران محافظت کنند.

در زمان خرید به کیفیت و دوخت این لباسها توجه کنید و دقت داشته باشید که استانداردهای لازم برای تولید لباس کار زمستانی در آنها رعایت شده باشد. یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید این است ک فرد در هنگام پوشیدن این لباسها در هنگام کار احساس راحتی کرده و مشکلی نداشته باشد.

بیشتر بخوانید : لباسکار مهندسی تابستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *