مقالات

روش های تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

روش های تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

همه ما می دانیم زمانی که صحبت از خرید کفش می شود باید سلامت پاهای خود را الویت قرار دهیم، به ویژه وقتی که قصد خرید کفش مناسب برای محل کارمان را داشته باشیم.

هنگام خرید کفش ایمنی باید اصالت کفش را در نظر گرفته تا بتوانیم سلامت پاهایمان را حفظ کنیم. ما در این مقاله قصد داریم درمورد راههای تشخیص کفش ایمنی اورجینال از تقلبی با شما عزیزان صحبت کنیم.

در کفش های ایمنی اورجینال، مشخصه هایی وجود دارد که به راحتی می توانید اصل بودن محصول را تشخیص دهید. این مشخصه ها عبارتند از :

جعبه کفش 

حتما توجه داشته باشید که مشخصات کمپانی سازنده و لوگوی شرکت باید روی جعبه های کفش درج شده باشد. در غیر این صورت این کالا تقلبی می باشد.

برچسب مشخصات روی جعبه کفش 

کفشهای ایمنی اصل دارای برچسب مشخصات می باشند که این برچسب شامل شماره اختصاصی کفش، تصویر کفش، سایز کفش، رنگ و مدل آن می باشد.

کیفیت دوخت کفش

تمام کفش های ایمنی اصل، دارای دوخت بسیار حرفه ای می باشند چرا که برندهای معتبر بر روی دوخت کفش، نظارت بالایی دارند. پس در هنگام خرید، حتما دوخت کفش را بررسی کنید.

لوگوی حک شده برند روی زیره کفش 

تمام کمپانی های تولید کننده کفش های ایمنی اورجینال، لوگوی خود را بر روی زیره های کفش درج می کنند. حتما در هنگام خرید، زیره های کفش خود را چک کنید.

قیمت کفش ایمنی اصل 

قیمت کفش ایمنی اصل، یکی از موارد مهم در انتخاب این محصول می باشد، چرا که هیچ محصول اورجینالی را با قیمت پایین به شما ارائه نمی کنند.

اگر کفش، دارای قیمت بسیار پایینی بود در فیک بودن آن شک نکنید. قیمت محصول اورجینال و تقلبی تفاوت بسیاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *