مقالات

روش های تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

روش های تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

همه ما می دانیم زمانی که صحبت از خرید کفش می شود باید سلامت پاهای خود را الویت قرار دهیم، به ویژه وقتی که قصد خرید کفش مناسب برای محل کارمان را داشته باشیم. اما برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی چه باید کرد؟

هنگام خرید کفش ایمنی باید اصالت کفش را در نظر گرفته تا بتوانیم سلامت پاهایمان را حفظ کنیم. ما در این مقاله قصد داریم درمورد راههای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی با شما عزیزان صحبت کنیم.

برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی، مشخصه هایی وجود دارد که به راحتی می توانید اصل بودن محصول را تشخیص دهید. این مشخصه ها عبارتند از :

جعبه کفش 

حتما توجه داشته باشید که مشخصات کمپانی سازنده و لوگوی شرکت باید روی جعبه های کفش درج شده باشد. در غیر این صورت این کالا تقلبی می باشد. این یکی از موارد مهم در تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی می باشد.

برچسب مشخصات روی جعبه کفش 

کفشهای ایمنی اصل دارای برچسب مشخصات می باشند که این برچسب شامل شماره اختصاصی کفش، تصویر کفش، سایز کفش، رنگ و مدل آن می باشد.

کیفیت دوخت کفش

تمام کفش های ایمنی اصل، دارای دوخت بسیار حرفه ای می باشند چرا که برندهای معتبر بر روی دوخت کفش، نظارت بالایی دارند. پس در هنگام خرید، حتما دوخت کفش را بررسی کنید.

لوگوی حک شده برند روی زیره کفش 

تمام کمپانی های تولید کننده کفش های ایمنی اورجینال، لوگوی خود را بر روی زیره های کفش درج می کنند. حتما در هنگام خرید، زیره های کفش خود را چک کنید.

برچسب درج شده روی زبانه کفش 

زبانه کفش نیز یکی از راههای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی می باشد، چرا که اطلاعات مربوط به هر کفش با یک برچسب به زبانه آن چسبانده شده است.

ویژگی های فنی کفش ایمنی

یکی دیگر از راههای تشخیص کفش ایمنی اصل، ویژگی های فنی آن است. شما باید قبل از خرید کفش موردنظرتان در مورد ویژگی های فنی آن تحقیق کرده و با دانش کامل اقدام به خرید نمایید.

قیمت کفش ایمنی اصل 

قیمت کفش ایمنی اصل، یکی از موارد مهم در انتخاب این محصول می باشد، چرا که هیچ محصول اورجینالی را با قیمت پایین به شما ارائه نمی کنند.

اگر کفش، دارای قیمت بسیار پایینی بود در فیک بودن آن شک نکنید. قیمت محصول اورجینال و تقلبی تفاوت بسیاری دارد. 

عوارض خرید کفش ایمنی تقلبی 

همانطور که می دانید، پا قلب دوم انسان است و انتخاب کفش مناسب برای سلامت این عضو بسیار مهم می باشد.

پاها در محل کار با خطرات زیادی مواجه هستند که استفاده از کفش ایمنی، به ویژه کفش ایمنی اصل نقش پررنگ تری را ایفا می کند. اگر از کفش ایمنی مناسب و استاندارد استفاده نکنید پاهایتان در معرض آسیب های جدی هستند.

به غیر از بحث ایمنی پاها در محل کار، از لحاظ بهداشتی نیز بهتر است از کفش های ایمنی اصل استفاده شود تا از ایجاد باکتری، قارچ و بوی نامطبوع جلوگیری نماید.

 

تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

خرید کفش ایمنی اصل

فروشگاه لوازم ایمنی مفتخر است که ارائه دهنده انواع کفش های ایمنی اصل از برندهای معتبر موجود در بازار می باشد و شما به راحتی می توانید کفش مورد نظر خود را با بهترین قیمت در این فروشگاه پیدا کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *