مقالات

خرید لباس کار یکسره با کیفیت 1401

خرید لباس کار یکسره با کیفیت

ما در این مقاله سعی نموده ایم تا  توضیحاتی کامل در مورد لباس کار و انواع آن بدهیم تا شما بتوانید با دید بازتری این نوع لباس را تهیه کنید. همچنین در آخر مقاله نیز برایتان لیستی از تولیدی های لباس کار را آورده ایم تا در صورت نیاز به خرید لباس کار یکسره بتوانید سفارش خود را ثبت نمایید. فروشگاه لوازم ایمنی محافظ جان شماست.

لباس کار در واقع لباسی است که علاوه بر داشتن راحتی برای شما باید ایمنی بدنتان را در مقابل خطرات احتمالی نیز تامین نماید. با خرید لباس کار با کیفیت مناسب شغل و حرفه تان می توانید به راحتی تجهیزات و ابزار مورد نیازتان را در آن قرار داده و با خود به این طرف و آن طرف حمل نمایید.

همانطور که میدانید در محیط های تولیدی و صنعتی، بهره گیری از تجهیزات ایمنی یکی از الزامات اداره کار است. لباس کار و کفش ایمنی از حداقل تجهیزات ایمن در زمان کار خواهند بود. از این رو در محیط های صنعتی و حتی کارگاه های کوچک استفاده از لباس کار یا همان لباس حفاظتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. 

لباس کار ایمنی می تواند به صورت لباسکار دو تکه که شامل بلوز و شلوار و یا کاپشن و شلوار می شوند و یا لباس کار یکسره یا همان لباس کار دو بنده باشند.

همانطور که گفتیم لباس کار باید راحت باشد زیرا راحتی ، سهولت در حرکت باعث افزایش بهره وری و سرعت انجام کار میشود. لباس کار باید بدون توجه به سبک های مد روز و طرح های خلاقانه ، این جنبه ها را در اولویت قرار دهد.

خرید لباس کار با کیفیت

انواع لباس کار | فروشگاه لوازم ایمنی

لباس های کار با توجه به شغل افراد متغیر است و با توجه به شرایط کاری نوع آنها متفاوت می باشد. از جمله این محیط های شغلی :  لباس کار پزشکی، لباس کار مهندسی لباس کار مکانیکی، لباس کار خلبانی و … تقسیم کرد؛

 اما اگر بخواهیم به لحاظ فرم و ساختار لباس آن را از یکدیگر تفکیک نماییم به این صورت می شود: 

لباس کار مدل دو تکه:

این مدل لباس کار از شلوار و همچنین تی شرت و یا یک پیراهن تشکیل شده است. البته مدل کاپشن شلوار زیپی آن ها را میتوانید در بازار پیدا نمایید. معمولا برای زمینه های کاری کم تحرک، افراد می توانند از این مدل لباس کارهای دو تکه ای برای پوشش کامل بدن خود استفاده نمایند.

لباس کار مدل یکسره:

خرید لباس کار یکسره با کیفیت بهترین گزینه برای تمام تکنسین ها و افرادی است که نیاز به حمل تجهیزات اضافه با خود دارند. این مدل از لباس ها به خوبی تمام نقاط بدن شما را پوشش داده و مانع از ایجاد آلودگی بر روی آن می شود. از مدل های یکسره عمدتا جوشکاران استفاده می کنند.

از انواع لباس کار یکسره میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

لباس کار یکسره خلبانی ، برقکاری ، جوشکاری ، ماهیگیری ، لباس کار یکسره مهندسی ، کارگری ، و…

لباس کار با توجه به نوع جنس الیاف را می توان به سه دسته، لباس کار با الیاف طبیعی، مصنوعی و لباس کار با الیاف ترکیبی تقسیم نمود مثل: لباس کار یکسره آستر نمد .

دقت داشته باشد که در زمان خرید لباس کار تنها به قیمت لباس کار توجه نداشته باشید بلکه باید به نوع الیاف لباس توجه کنید تا بتوانید بهترین محصول را که مناسب با محیط کاری شما هستند تهیه نمایید.

لباس کار مدل دوبنده:

یکی دیگر از لباس کارهای رایج در کشور مدل دوبنده است. این نوع از لباس ها فوق العاده مناسب برای نصابان و تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی هستند. به دلیل بسته شدن از قسمت شانه و عدم داشتن آستین، سبب ایجاد کوچکترین محدودیتی در شعاع حرکت دست هایتان نخواهد شد.

لباس کار مدل ضد آب:

استفاده از این مدل لباس کار بیشتر مناسب افرادی است که با محیط های مرطوب سروکار دارند.معمولا نیروهای کار سازمان آب و فاضلاب، لوله کش ها، کارگران استخرهای پرورشی و … از مشتریان پروپاقرص این مدل از لباس ها هستند. از ویژگی های این لباس میتوان به داشتن کلاه شاره نمود که مانع از خیس شدن سر و موهای شما عزیزان می شوند.

نکات مهم هنگام خرید لباس کار

انتخاب نوع

نخستین نکته در خصوص خرید لباس کار توجه به نوع آن است زیرا هر محیطی استفاده از لباس کار مرتبط با خودش را میطلبد.

تعیین سایز

نکته دوم و مهمی که در انتخاب لباس کار باید به آن توجه نمایید، مربوط به تعیین سایز آن میباشد. لباس کار در حقیقت پوششی است که شما حداقل ۸ ساعت باید آن را تن کرده و در محیط کاری خود به انجام فعالیت بپردازید. پس باید به دنبال لباسی باشید که در آن احساس راحتی کنید. لباسی که تهیه میکنید نباید بزرگتر یا کوچکتر از سایز شما باشند تا سبب ایجاد محدودیت در حین حرکت های جسمانی تان نشود.

جنس لباس

شما باید با توجه به زمینه کاری خود و همچنین فصلی که در آن قرار دارید، اقدام به خرید لباسی مثلا خنک و سبک برای تابستان و پوششی ضخیم و گرم برای  زمستان نمایید.مثل : کاپشن و شلوارهای زمستانه. همچنین باید با در نظر گرفتن میزان تحرکات خود، لباسی را برگزینید که کمتر باعث ایجاد عرق بر روی سطح پوستتان گردد.

کیفیت دوخت

حتما به کیفیت لباسی که قرار است تهیه نمایید، توجه کنید. زیرا اگر لباس بی کیفیتی ر ا تهیه نمایید به سرعت خراب شده و شما را مجبور میکند تا اقدام به خرید لباس کار دیگری نمایید.

 

تعداد جیب

خرید این نوع لباس هم میتواند به سلیقه شما برگردد هم به محلی که در آن مشغول به کار هستید زیرا ممکن است در محل کارتان نیاز به حمل تجهیزات جانبی و ابزارهای دستی فراوان داشته باشید، پس در این صورت به سراغ خرید البسه ای بروید که دارای تعداد زیادی جیب بر روی خود می باشند. ناگفته نماند عمق جیب ها و همچنین نحوه بستن آن ها نیز از دیگر نکات حائز اهمیت در این خصوص است

محل تبلیغات

اگر تمال دارید نام برندتان را تبلیغ کنید میتوانید به سراغ خرید لباس کار هایی بروید که ضمن برخورداری از استانداردهای لازمه دارای فضاهایی بخصوص برای درج تبلیغات برچسبی و یا متنی بر روی خود هستند.

قیمت خرید لباس کار

خرید لباس کار معمولا بصورت عمده و برای شرکت ها انجام میشود. مسئول خرید این شرکت ها باید قیمت ها و کیفیت لباس ها را در نظر داشته باشند تا بتوانند بهترین محصول را که دارای قیمت مناسب می باشد خریداری کنند.

خرید لباس کار یکسره خلبانی

معمولا لباس های کار خلبانی را با جیب های متعدد تولید میکنند تا فضای کافی و مناسب جهت قرار دادن اشیاء و ابزار را داشته باشند. این لباس کار را می توان در فصل سرما از روی لباس های دیگر پوشید و بدن را بسیار گرم نگه داشت. 

این مدل لباس کار را از جنس الیاف طبیعی یا درصدی از الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی و در مواردی الیاف شیمیایی یا صنعتی میسازند و هرچه الیاف استفاده شده طبیعی تر باشد، این لباس مقاومت بالا تری در مقابل گرما و حرارت خواهد داشت و سبب افزایش طول عمر این محصول می شود.

جنس لباس کار یکسره خلبانی کتان فلامنت می باشد که این نوع پارچه باعث می شود گردش هوا در داخل لباس کار به خوبی انجام شود و فرد احساس گرما و تعریق نکرده و بتواند به راحتی به کار خود ادامه دهد. همچنین این لباس مقاوم در برابر روغن نیز می باشد.

لباس کار یکسره خلبانی
لباس کار یکسره خلبانی

خرید لباس کار بارانی

لباس های کار بارانی به عنوان لباس کار گرم در پاییز و زمستان و حتی بهار که بارندگی زیاد است توسط پرسنل و کارکنان در فضا های باز مورد استفاده قرار می گیرد.این لباس کار , ضد آب بوده و از جمله محصولات پر طرف دار در زمان بارندگی می باشد که از خیس شدن لباس های شخصی جلوگیری می کند.

 نخ بکار رفته در تولید لباس های بارانی نایلونی بوده و کاملا از نفوذ باران و آب جلوگیری می کند. اکثر بارانی ها دارای یک کلاه متصل به بدنه ی اصلی اند که علاوه بر سر , بدن را تا زیر زانو های فرد به طور کامل می پوشاند.

از بارانی ضد آب می توان در محیط ها و فضا های باز جهت حفاظت از پرسنل در برابر بارندگی استفاده کرد و مانع از خیس شدن آن ها شد.

تولیدی برای خرید لباس کار در تهران

شما میتوانید برای سریعتر شدن روند خرید لباس کار از کارهای موجود در بازار تهیه نمایید. اما اگر مدل لباس خاصی مدنطرتان است میتوانید آنرا به تولیدی ها بسپارید تا برایتان آماده نمایند. ما در پایین لیستی از تولیدی های لباس کار در تهران را آورده ایم  و در صورت نیاز میتوانید از آنها کمک بگیرید .

توجه داشته باشید که این اسامی صرفا جهت معرفی می باشند.

1- تولیدی ایمن ابزار نیک

2- لباسکار کسا

3- تولیدی ایمن ابزار سام

4- فروشگاه ایمنی ها

5- تولیدی لباس فرم بافتینه

کاپشن مهندسی شک

خرید لباس کار مهندسی شیک

لباس کار اداری مهندسی میتواند به‌ عنوان یکی از مهم ترین گزینه های ظاهری در محل های کاری دانست به همین علت باید توجه ویژه ای به شیک بودن و زیبایی آن نمود. همچنین بسیاری از کارفرمایان علاقه خاصی به تناسب لباس ها با محیط کاری دارند و به همین علت به مسئول خرید خود توصیه میکنند که در خرید لباس کار به رنگ آن توجه ویژه ای کنند..

یکی از محل های کاری عالی، اشاره به شرکت‌ ها و کارخانه‌ ها و یا حتی اداره‌ جاتی هستند، که در آن محیط ها باید کارها، به روش های فنی و مهندسی انجام شود، پس باید جهت ارتقاء نظم در کار مهندسین مربوطه در زمان فعالیت، لباس مخصوص به شغل خود را داشته باشند.

جدید ترین مدل ها برای خرید لباس کار مهندسی

لباس‌کارهای فنی و مهندسی به چندین نمونه و مدل های متنوع و مختلف تقسیم بندی می‌شود. لباس کار مهندسین عمرانی و یا ساختمانی، لباس مورد نیاز مهندسین صنایع در شغل های گوناگون آزمایشگاهی، پوشاک موردنیاز مهندسین شاغل در قسمت های اداری جزو این دسته هستند.

 به‌عنوان مثال می توانیم به  لباس روبه رو اشاره کنیم.

2 دیدگاه در “خرید لباس کار یکسره با کیفیت 1401

 1. احمدی گفت:

  سلام و خسته نباشید.
  شغل من به گونه ای هستش که در معرض انواع اسید و مواد خورنده قرار می گیرم. چه تجهیزات ایمنی مناسب کار من هستش؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. ممنون.
   مهمترین تجهیزاتی که باااید استفاده کرد، دستکش ضد اسید، چکمه ضد اسید و پیش بند است.
   در زیر راهنمایی خرید دستکش ضد اسید رو براتون گذاشتیم:
   با توجه میزان کارتون با اسید، باید به نمادهایی که روی دستکش نوشته شده دقت کنین:
   نماد E: مقاومت عالی در برابر اسید و استفاده طولانی مدت
   نماد G: مقاومت عالی برای استفاده کوتاه مدت
   نماد F: مفاومت پایین و فقط در حد تماس کوتاه مدت در حد پاشش اسید
   نماد NR: عدم مقاومت

   ما در فروشگاه خود چکمه ضد اسید و دستکش ضد اسید داریم که میتونین از محصولات دیدن کنید:
   زhttps://lavazem-imeni.ir/safety-equipment/%da%86%da%a9%d9%85%d9%87-%d8%b6%d8%af-%d8%a7%d8%b3%db%8c%d8%af-s5-%d8%b2%d8%b1%d8%af/

   https://lavazem-imeni.ir/safety-equipment/safety-gloves/%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%a9%d8%b4-%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%86%db%8c-%d8%b6%d8%af-%d8%a7%d8%b3%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%af%d9%84-m435/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *